PROSÍM ZADEJTE VAŠE DATUM NAROZENÍ

Zapamtovat
Stiskem tlačítka VSTOUPIT potvrzujete podmínky použití a zásady ochrany osobních údajů.

Pij s rozumem. Podmínky použití. Zásady ochrany osobních údajů. Zásady Cookie. Nutriční hodnoty. Jack Daniel’s, Old No. 7, Tennessee Honey, Tennessee Apple, Tennessee Fire a Gentleman Jack jsou registrované ochranné známky. ©2024 Jack Daniel's. Všechna práva vyhrazena. Pro více informací o zodpovědné konzumaci navštivte stránku pijsrozumem.cz a ourthinkingaboutdrinking.com Všechny ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků. Prosím, nesdílejte tento obsah s osobami mladšími 18 let.

Mohu se zúčastnit opakovaně?

Ano, ale pouze jednou za týden a vždy s novou účtenkou. Duplicitní účtenky jsou ze soutěže odstraněny stejně tak jako druhá a další účtenky od jedné osoby zaslané v jednom týdnu.

Mohu použít účtenku, kde není uveden jmenovitě výrobek?

Nikoli, na účtence musí být uveden název soutěžního výrobku.

Mohu soutěžit s účtenkou, na které je Jack, ale je z jiného řetězce?

Bohužel nemůžeš. Soutěž se vztahuje pouze na účtenky ze všech obchodů společnosti Albert Česká republika, s.r.o. na území ČR.

Mohu soutěžit s dárkovým balením Jacka?

Ano. Tato soutěž se vztahuje na výrobky značky Jack Daniel’s Jack Daniel’s Tennessee Whiskey 0,7l, Jack Daniel‘s Tennessee Honey 0,7 l, Jack Daniel‘s Tennessee Apple 0,7 l, Jack Daniel‘s Tennessee Fire 0,7 l, Gentleman Jack 0,7 l, Single Barrel 0,7 l a také jejich dárkové balení. Ostatní účtenky budou ze soutěže vyloučeny.