PROSÍM ZADEJTE VAŠE DATUM NAROZENÍ

Zapamtovat
Stiskem tlačítka VSTOUPIT potvrzujete podmínky použití a zásady ochrany osobních údajů.

Pij s rozumem. Podmínky použití. Zásady ochrany osobních údajů. Zásady Cookie. Nutriční hodnoty. Jack Daniel’s, Old No. 7, Tennessee Honey, Tennessee Apple, Tennessee Fire a Gentleman Jack jsou registrované ochranné známky. ©2024 Jack Daniel's. Všechna práva vyhrazena. Pro více informací o zodpovědné konzumaci navštivte stránku pijsrozumem.cz a ourthinkingaboutdrinking.com Všechny ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků. Prosím, nesdílejte tento obsah s osobami mladšími 18 let.

Mohu se zúčastnit opakovaně?

Ano, počet registrací není omezen časově ani množstvím ale vždy s novou účtenkou. Duplicitní účtenky jsou ze soutěže vyloučené. Je možné se registrovat vícekrát na jednu účtenku v případě nákupu více lahví najednou (3 lahve na jedné účtence = 3 registrace do soutěže).

Mohu použít účtenku, kde není uveden jmenovitě výrobek?

Nikoli, na účtence musí být uveden název soutěžního výrobku.

Mohu soutěžit s dárkovým balením Jacka?

Ne. Soutěžními produkty jsou pouze výrobky Jack Daniel's Tennessee Whiskey 1l, Jack Daniel's Tennessee Honey 1l, Jack Daniel's Tennessee Apple 1l, Jack Daniel's Tennessee Fire 1l. Ostatní účtenky budou ze soutěže vyloučeny.